BMS 8S 3.2 V Bluetooth 24V 485, kad USB prietaisas GALI NTC UART LiFePO4 LTO 300A 400A 500A

€218.53 €260.16
 • v3414
 • Yra sandėlyje

Į krepšelį


Ventiliatorius 300A 400A 500A smart BMS 8S 3.2 V "Bluetooth" APP 24V 485, kad USB prietaisas GALI NTC UART LiFePO4 LTO Batteries2.3V/2.4 V conn

◆ Šiuo metu visi Išmaniųjų BMS be vandeniui funkcija.

◆ Šis ryšys yra už 8S LiFePO4. ◆ Šią nuorodą, inlcuding į UART kabelį arba "bluetooth", jei pirkti BMS, Jei jums reikia USB R485 kabelį ir maitinimo rodyti lenta ( aktyvus BMS valdybos) arba, touch LCD ar GALI dėžutė, Prašome susisiekti su manimi arba naudoti kitą saitą nusipirkti.Ačiū.

Supjaustyti :7/1 2020 m., Cutomer vieta nauja tvarka, APP programa buvo visiškai atnaujintas, ir apima, "Iphone" ir "Android".

Funkcija

◆ UART : tai Daly normalus produktas.UART yra UniversalAsynchronousReceiver/Siųstuvas, Ji transformuoja duomenis būtų galima perduoti tarp nuosekliojo ryšio ir lygiagrečiai komunikacijos.Kaip lustas konvertuoti lygiagrečiai įvesties signalus į nuosekliojo išėjimo signalus, UART paprastai integruoti į kitas ryšio sąsajos.

◆ 485: Prašome pasirinkti modelį UART 485 Daly .RS-485 priima subalansuotas dėžė ir diferencialas priėmimo, todėl ji turi galimybę slopinti bendras režimas trukdžių.

1. DL8S 24V Smart BMS 150A 200A 250A bms gali būti naudojamas 8S Li jonų arba LiFePO4 ar LTO baterija.Klientas gali reguliuoti paramter iš antkainį ar overdischarge parametras sėdi ir kitos parametras, jei klientui reikia naudoti tipo baterijos tos pačios serijos baterija. ◆ Šis ryšys yra už 8S LiFePO4. Dėmesio: Klientui reikia nustatyti akumuliatoriaus serijos, tada pasirinkite tos pačios serijos BMS.Pavyzdžiui, jūsų baterija yra 24S, jūs turite pasirinkti 24S BMS, negali pasirinkti, 20 ar kita.Skaičių serija, BMS yra fiksuotas ,ne kolonėlė, kai BMS išvežti . ◆Kontrolės instrukcijos: nuotolinio valdymo įrenginys stebėjimo. ◆Transporto priemonės piktogramą: duomenų perdavimo send ◆Statistinės ataskaitos: Rinkti informaciją, klientas gali stebėti baterijos talpa ir kiti signalo informacijos. ◆Elektroninių tvora: tvora nustatymo ribos svyruoja. ◆Įrenginio informacija: prietaiso parametro informacija ir kt. Informacija apie jūsų baterija gali būti tikrinamas jūsų kompiuterio, tada jūs galite stebėti savo baterijos būseną bet kuriuo metu.Kuris yra easly valdyti savo prietaisą.Smart BMS, kad mūsų gyvenimas būtų lengvas.Kompiuterio Ekranas: "Bluetooth" Ekranas: Smart 8S BMS dydžio, kaip nurodyta toliau:

◆ Naudoti aukščiausios kokybės (A lygio) apsaugos integrinio grandyno IC, iš tirpalo Seiko Japonijoje.IC pati turi galios balansavimo funkcija.Grandinės yra paprasta ir patikima.

◆Stiprios apkrovos galimybes, pastovi iškrovimo srovė 80A 100A 120A 150A 250A, , naudoti aukštos įtampos riedėjimui, žemas vidinio pasipriešinimo galia Mosfet.Šilumos kriaukle labai padės aušinimo. ◆Tipiškas įtampos nustatymo kiekviena ląstelė.Taigi kiekvienas baterija bus užkirstas kelias per įkrauti arba per įvykdyta.Per srovės ir trumpo jungimo apsauga funkcija yra labai patikimas.Ilgai trumpojo jungimo apkrovos neturės įtakos PCB ir baterija.Temperatūros apsauga per įkrovimas ir iškrovimas. ◆Ekstremalių mažas energijos suvartojimas.Vartoti visą prietaisas yra mažesnis nei 50uA. ◆PCB naudoti daug kovos su korozijai, didelis atsparumas vandeniui, aukštos varžos ESD conformal coating. 3. Bendros Uosto laidų Jungtis Taip, kaip nurodyta Toliau:

◆ Kabelis prasideda nuo juodosios plonas laidas, jungiantis B-antra viela (plona raudona viela) yra prijungtas prie teigiamo poliaus pirma baterija, ir teigiamas polius kiekvieno prijungta baterija, savo ruožtu, iki paskutinio, raudonas laidas yra prijungtas prie B+;

◆ Prijungus laidus, neturime įdėkite kištuką tiesiai į BMS .Priemonė įtampos tarp dviejų gretimų metalo terminalų atgal prijungti.Jei įtampa terpolymer baterijos turėtų būti tarp 2.8 V ir 4,2 V, geležies, ličio baterija turėtų būti nuo 2,5 V ir 3.65 V.

◆ Po teisingo laidų seka ir įtampos patvirtinimo, įdėkite BMS lizdą.

◆ Apsaugos valdybos B linija (juoda stora linija) yra prijungtas prie neigiamo poliaus baterija.

◆ Po instaliacijos yra baigtas, įvertinti, ar iš viso įtampa baterija ir iš viso įtampa, einančios per BMS yra lygūs.Jei jie skiriasi, patikrinkite dar kartą, kad pagal minėtas laidų seka. 4. BMS gali būti naudojami žemiau įrankiai: Gamyklos Daly sertifikavimas: Daly Gamyklos cechas ekranas: 5. Pakuotės nuotrauką, kaip žemiau, tik nuoroda, Prašome kreiptis į faktiškai gautas phyical .Kabelis nemokamai.Daly atsiųsime klientas su BMS.Pastaba: accessary pagal jūsų užsakymą, šis vaizdas yra tik nuoroda.Ačiū.


 • Trumpo jungimo apsauga: Taip
 • Kilmės: KN(Kilmės)
 • Akumuliatorių serija: 8S
 • Sertifikavimo: ROHS
 • Balanso funkcija: Taip
 • "Bluetooth": pagal Cusotmer reikia
 • GPS: pagal Cusotmer reikia
 • spalva: raudona
 • Prekės Pavadinimas: DALY
 • Programos: 3.2 V ličio baterija vardinė
 • Priedų Tipas: Baterijos Priedai
 • gali: pagal Cusotmer reikia
 • Priedų: Vielos kabelis yra nemokamas
 • Per imti apsauga: Taip
 • RS-485: pagal Cusotmer reikia
 • Per iškrovos įtampa: Taip


Žymos: lifepo4, ląstelių lifepo4, "bluetooth" auksas, 7s bms, su pusiausvyra, 12v lifepo4, ličio titan, 8s bms lifepo4, alloyseed "bluetooth", lifepo4 12v 200ah, ts ličio baterija.

Dante G 16
2021-01-19
5/5
I could not be more pleased with the service from this supplier.
Igoroskols
2021-01-13
5/5
Item won't be installed for a while yet, but arrived exactly as described in good time. Hopefully it won't be faulty when I get around to using it :D

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai